portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Żabianka - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Żabianka - sprawy dzielnicowe » Forum » Co dalej z GULDENEM?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Co dalej z GULDENEM?

Idź do strony 1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kossa 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Gru 30, 2006 14:05
Posty: 170
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 9:19    Temat postu: Co dalej z GULDENEM?

Dlaczego GULDEN ma przestać istnieć?
I ciekawi mnie ilu mieszkańców z Żabianki jest właścicielami boksów?
Ja wiem, że tylko 5 osób jest z Żabianki. Reszta jest spoza naszego osiedla.
Tak więc o czyj interes chodzi???



APEL.jpg

APEL.jpg



_________________
kosa
Leo 
   

VIP


Dołączył: Pon Mar 21, 2005 22:44
Posty: 1204
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 10:19    Temat postu: Re: Co dalej z GULDENEM?

Nasze Miasto
Cytat:
Kupcy z Żabianki walczą o halę
Ewelina Oleksy
Dzisiaj 07:08:45 , Aktualizacja dzisiaj 07:09:17
"Szanowny kliencie! Mieszkańcu Żabianki! Swoim głosem możesz pomóc nam zapobiec likwidacji Hali Gulden!". Tak zaczyna się apel właścicieli 40 boksów w hali przy ul. Subisława.
Już poparło go blisko 3 tys. klientów, którzy Żabianki bez pawilonu z ubraniami, warzywami i kosmetykami sobie nie wyobrażają. Wszystko wskazuje jednak na to, że będą musieli, bo Spółdzielnia Mieszkaniowa "Żabianka", do której należy pawilon handlowy, postanowiła oddać go w ręce nowego dzierżawcy. Najpewniejszym kandydatem na razie jest jedna z sieci drogerii, która miałaby zająć 300 m kw. powierzchni, czyli blisko jedną trzecią hali.

- Po naszym trupie, nie chcemy skończyć na bezrobociu! - mówią na to ci, którzy miejscem zarządzają od 16 lat. Stowarzyszenie Kupców Gulden zapowiada, że hali bez walki nie odda. - Hala daje zatrudnienie 70 osobom, które na utrzymaniu mają rodziny. Przez wszystkie lata regularnie i bez zaległości wpłaciliśmy do kasy spółdzielni łącznie 5,5 mln zł, inwestowaliśmy w to miejsce, a teraz chcą nas wykurzyć - załamuje ręce Zdzisław Bartkowski, jeden z przedstawicieli stowarzyszenia.


Kupcy żalą się, że wszelkie próby porozumienia ze spółdzielnią kończą się klęską. - Od wielu lat chcemy halę unowocześnić, ale zarząd w rozmowach nas pomija i zawsze stawia na straconej pozycji - mówi Lubomir Libacki. Stowarzyszenie tłumaczy, że wprowadzenie nowego inwestora to dla nich jak strzał w kolano. - Do likwidacji może pójść wtedy nawet połowa boksów i na pewno podniosą nam czynsz, a to odbije się na klientach - wskazuje Libacki. - Żądamy wyjaśnień - oburzają się kupcy. Jednocześnie zapowiadają, że hali dobrowolnie nie opuszczą i jak trzeba będzie, pójdą do sądu. Zorganizują też protest i zebranie w celu odwołania zarządu spółdzielni. - Stawiają się na pozycji osób prześladowanych i pokrzywdzonych, a sami doprowadzili do takiej sytuacji, bo 3 lata temu nie podpisali umowy, która gwarantowała im długoterminowy wynajem bez żadnych problemów.

Nie zgodzili się i wtedy zaprzepaścili swoją szansę. Nie możemy patrzeć na sentymenty - odpowiada na zarzuty Dariusz Petrowski, prezes SM Żabianka. - Zależy nam, by hala zachowała obecny charakter targowiska, więc o miejsca pracy kupcy mogą być spokojni. Jest trzech oferentów, wśród nich Gulden, każdy dostanie takie same zapytania ofertowe i każdy ma równe szanse na wygraną - zapewnia prezes. - Pytanie tylko, czy poważny jest oferent, który szkaluje instytucję, z którą chce nawiązać umowę? - zastanawia się prezes. Jego zdaniem burza wokół hali ma jeden cel - namieszanie ludziom w głowach. Prezes zarzeka się, że awantura o halę nie ma nic wspólnego z pieniędzmi, po czym dodaje, że gdy budynek przejmie jedna z dwóch chętnych do przejęcia go firm, na konto spółdzielni wpłynie dwa razy tyle, ile teraz daje Gulden.


http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/414718,kupcy-z-zabianki-walcza-o-hale,id,t.html?kategoria=675

W dniu 17.05.2010 roku odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej SM Żabianka na którym byli członkowie Spółdzielni zainteresowani przyszłością hali GULDEN w tym również słynny „kędzierzawy” obrońca uciśnionych i wiary.
Na początku był atak, że jak to może być by członkowie spółdzielni handlujący w GULDENIE zostali pozbawieni miejsc pracy. Tym bardziej, ze chcą podpisać wieloletnią umowę i wykonać remont hali.
No i wyszło szydło z worka. Zarząd SM Żabianka przedstawił dokumenty z których wynikało, że GULDEN już w 2007 roku dostał propozycję o której napisał w swoim proteście.
Tak więc już kilka lat temu kupcy mogli mieć podpisaną wieloletnią umowę gwarantującą bezpieczny handel przy stawce ok. 25 zł/m2. Ale nie chcieli tego. Teraz gdy do Spółdzielni Żabianka wpływają oferty z propozycją stawki ok. 40 zł/m2 i wykonania generalnego remontu hali na koszt najemcy, to się obudzili i zbierają podpisy od nieświadomych członków Spółdzielni.
A co na to „kędzierzawy”?
Zrobił RYBKĘ Laughing Laughing Laughing
Szkoda, że nie miałem aparatu bo bym zrobił zdjęcie roku Laughing

_________________
radny "bezradny"
karol95
Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Sty 09, 2007 13:46
Posty: 254

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 16:05    Temat postu: Kryminalista na forum,odpowiedz za co masz paragrafy z KK So

Leo napisał:
Nasze Miasto
Cytat:
Kupcy z Żabianki walczą o halę
Ewelina Oleksy
Dzisiaj 07:08:45 , Aktualizacja dzisiaj 07:09:17
"Szanowny kliencie! Mieszkańcu Żabianki! Swoim głosem możesz pomóc nam zapobiec likwidacji Hali Gulden!". Tak zaczyna się apel właścicieli 40 boksów w hali przy ul. Subisława.
Już poparło go blisko 3 tys. klientów, którzy Żabianki bez pawilonu z ubraniami, warzywami i kosmetykami sobie nie wyobrażają. Wszystko wskazuje jednak na to, że będą musieli, bo Spółdzielnia Mieszkaniowa "Żabianka", do której należy pawilon handlowy, postanowiła oddać go w ręce nowego dzierżawcy. Najpewniejszym kandydatem na razie jest jedna z sieci drogerii, która miałaby zająć 300 m kw. powierzchni, czyli blisko jedną trzecią hali.

- Po naszym trupie, nie chcemy skończyć na bezrobociu! - mówią na to ci, którzy miejscem zarządzają od 16 lat. Stowarzyszenie Kupców Gulden zapowiada, że hali bez walki nie odda. - Hala daje zatrudnienie 70 osobom, które na utrzymaniu mają rodziny. Przez wszystkie lata regularnie i bez zaległości wpłaciliśmy do kasy spółdzielni łącznie 5,5 mln zł, inwestowaliśmy w to miejsce, a teraz chcą nas wykurzyć - załamuje ręce Zdzisław Bartkowski, jeden z przedstawicieli stowarzyszenia.


Kupcy żalą się, że wszelkie próby porozumienia ze spółdzielnią kończą się klęską. - Od wielu lat chcemy halę unowocześnić, ale zarząd w rozmowach nas pomija i zawsze stawia na straconej pozycji - mówi Lubomir Libacki. Stowarzyszenie tłumaczy, że wprowadzenie nowego inwestora to dla nich jak strzał w kolano. - Do likwidacji może pójść wtedy nawet połowa boksów i na pewno podniosą nam czynsz, a to odbije się na klientach - wskazuje Libacki. - Żądamy wyjaśnień - oburzają się kupcy. Jednocześnie zapowiadają, że hali dobrowolnie nie opuszczą i jak trzeba będzie, pójdą do sądu. Zorganizują też protest i zebranie w celu odwołania zarządu spółdzielni. - Stawiają się na pozycji osób prześladowanych i pokrzywdzonych, a sami doprowadzili do takiej sytuacji, bo 3 lata temu nie podpisali umowy, która gwarantowała im długoterminowy wynajem bez żadnych problemów.

Nie zgodzili się i wtedy zaprzepaścili swoją szansę. Nie możemy patrzeć na sentymenty - odpowiada na zarzuty Dariusz Petrowski, prezes SM Żabianka. - Zależy nam, by hala zachowała obecny charakter targowiska, więc o miejsca pracy kupcy mogą być spokojni. Jest trzech oferentów, wśród nich Gulden, każdy dostanie takie same zapytania ofertowe i każdy ma równe szanse na wygraną - zapewnia prezes. - Pytanie tylko, czy poważny jest oferent, który szkaluje instytucję, z którą chce nawiązać umowę? - zastanawia się prezes. Jego zdaniem burza wokół hali ma jeden cel - namieszanie ludziom w głowach. Prezes zarzeka się, że awantura o halę nie ma nic wspólnego z pieniędzmi, po czym dodaje, że gdy budynek przejmie jedna z dwóch chętnych do przejęcia go firm, na konto spółdzielni wpłynie dwa razy tyle, ile teraz daje Gulden.


http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/414718,kupcy-z-zabianki-walcza-o-hale,id,t.html?kategoria=675

W dniu 17.05.2010 roku odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej SM Żabianka na którym byli członkowie Spółdzielni zainteresowani przyszłością hali GULDEN w tym również słynny „kędzierzawy” obrońca uciśnionych i wiary.
Na początku był atak, że jak to może być by członkowie spółdzielni handlujący w GULDENIE zostali pozbawieni miejsc pracy. Tym bardziej, ze chcą podpisać wieloletnią umowę i wykonać remont hali.
No i wyszło szydło z worka. Zarząd SM Żabianka przedstawił dokumenty z których wynikało, że GULDEN już w 2007 roku dostał propozycję o której napisał w swoim proteście.
Tak więc już kilka lat temu kupcy mogli mieć podpisaną wieloletnią umowę gwarantującą bezpieczny handel przy stawce ok. 25 zł/m2. Ale nie chcieli tego. Teraz gdy do Spółdzielni Żabianka wpływają oferty z propozycją stawki ok. 40 zł/m2 i wykonania generalnego remontu hali na koszt najemcy, to się obudzili i zbierają podpisy od nieświadomych członków Spółdzielni.
A co na to „kędzierzawy”?
Zrobił RYBKĘ Laughing Laughing Laughing
Szkoda, że nie miałem aparatu bo bym zrobił zdjęcie roku Laughing

Dziw bierze,że kryminalista nie członek Spółdzielni takią posiada wiedze na każdy temat!To przyjaciel Petrowskiego i Kupidury.Taki mądry taki elokwentny.Oj.Oj.Mężu zaufania!Nakręciłeś w tych wyborach do Rady Dzielnic z tymi głosowaniami.Musiano zmieniać sfałszowane przez Ciebie i spółkę wyniki.Wyportkować chcieli p.Marię Cholewińską.Tylko,że ta Pani zna sposoby waszej działalności i sposobu wygrywania.Oddaj ten aparat fotograficzny bo to jest własność spółdzielni.Ty ten aparat ukradłeś i nie oddajesz!TFU! Dyskutant kryminalista LEO.
Leo 
   

VIP


Dołączył: Pon Mar 21, 2005 22:44
Posty: 1204
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 23:21    Temat postu: Re: Co dalej z GULDENEM?

karol95 napisał:
"Zarząd wypłaca pieniądze na umowa-zlecenie po 2500 zł za prowadzenie internetu??:

karolku95, małe sprostowanie. Nie 2500zl ale 5000zł 'Laughing' Tylko bruttoSad. Gdybyś się głąbie uczył to też byś tyle mógł zarabiać LaughingLaughingLaughing
Nie chciało się dźwigać teczki, trza dźwigać woreczki.

Tyle żartem, a teraz poważnie.

Widzę "karolku95:, że ewoluujesz. Nie wiedziałeś jak tknąć zarząd spółdzielni, to wpadłeś na pomysł by wykorzystać gulden (sprytnie). Pomogłeś im zebrać trochę podpisów spółdzielców by nie rozwiązali umowy (genialnie), która jest mniej korzystna od innych oferentów ale gdy odrzucą te oferty będą działać na szkodę członków (sięgnąłeś apogeum eu-geniusza)LaughingLaughingLaughing. Tak więc w jednym jak i w drugim przypadku zarząd będzie działał na szkodę spółdzielców.
Widzę, że przybyło ci trochę klepek i jestem pełen podziwuLaughing
Jeszcze raz GRATULUJĘ. LaughingLaughingLaughing

_________________
radny "bezradny"
karol95
Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Sty 09, 2007 13:46
Posty: 254

PostWysłany: Śro Maj 19, 2010 20:51    Temat postu: dlaczego nie mówisz o sobie

Leo napisał:
karol95 napisał:
"Zarząd wypłaca pieniądze na umowa-zlecenie po 2500 zł za prowadzenie internetu??:

karolku95, małe sprostowanie. Nie 2500zl ale 5000zł 'Laughing' Tylko bruttoSad. Gdybyś się głąbie uczył to też byś tyle mógł zarabiać LaughingLaughingLaughing
Nie chciało się dźwigać teczki, trza dźwigać woreczki.

Tyle żartem, a teraz poważnie.

Widzę "karolku95:, że ewoluujesz. Nie wiedziałeś jak tknąć zarząd spółdzielni, to wpadłeś na pomysł by wykorzystać gulden (sprytnie). Pomogłeś im zebrać trochę podpisów spółdzielców by nie rozwiązali umowy (genialnie), która jest mniej korzystna od innych oferentów ale gdy odrzucą te oferty będą działać na szkodę członków (sięgnąłeś apogeum eu-geniusza)LaughingLaughingLaughing. Tak więc w jednym jak i w drugim przypadku zarząd będzie działał na szkodę spółdzielców.
Widzę, że przybyło ci trochę klepek i jestem pełen podziwuLaughing
Jeszcze raz GRATULUJĘ. LaughingLaughingLaughing


Klepeczko. Wpierw odpowiedz na pytanie.Czy to jest prawda?Jeśli kłamstwo zaprzecz!Dziw bierze,że kryminalista nie członek Spółdzielni takią posiada wiedze na każdy temat!To przyjaciel Petrowskiego i Kupidury.Taki mądry taki elokwentny.Oj.Oj.Mężu zaufania!Nakręciłeś w tych wyborach do Rady Dzielnic z tymi głosowaniami.Musiano zmieniać sfałszowane przez Ciebie i spółkę wyniki.Wyportkować chcieli p.Marię Cholewińską.Tylko,że ta Pani zna sposoby waszej działalności i sposobu wygrywania.Oddaj ten aparat fotograficzny bo to jest własność spółdzielni.Ty ten aparat ukradłeś i nie oddajesz!TFU! Dyskutant kryminalista LEO.
Leo 
   

VIP


Dołączył: Pon Mar 21, 2005 22:44
Posty: 1204
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Śro Maj 19, 2010 21:17    Temat postu: Re: Co dalej z GULDENEM?

karolku95, zbyt szybko cię pochwaliłem. To, że przybyło ci klepek to dobrze ale to, że klepiesz i klepiesz to samo, to już staje się nudne. Laughing Laughing Laughing
Może zmienisz płytę. Laughing Laughing Laughing

_________________
radny "bezradny"
kossa 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Gru 30, 2006 14:05
Posty: 170
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 8:49    Temat postu: Re: Co dalej z GULDENEM?

Cytat:
Ciemnogród żabka

19.05.10, 00:15:54
Przeczytałam i usłyszałam wiele komentarzy na ten temat. I doszłam do wniosku, że tak naprawdę o interesy spółdzielców dba Prezes Spółdzielni.
W końcu GULDEN miał szansę podpisania korzystnej umowy ale nie chciał, a teraz gdy trafił się najemca który chce dać 2x więcej, to nagle Zarząd działa na szkodę. Nie! To GULDEN zaprzepaścił szansę i nie dajmy się ogłupić tym którzy twierdzą inaczej. Dlaczego ja mam bronić interesów kupców, a nie swoich.
Czy już naprawdę jesteśmy takimi oszołomami żeby tego nie zauważyć.
Spółdzielcy!!! Zacznijcie MYŚLEĆ.


Taki tekst przeczytałem na innych forach i się pytam. Czyim pracownikiem jest prezes spółdzielni? Naszym? Czy guldena?

Karol95 może ty w guldenie masz jakiś boks, że tak żarliwie bronisz ich interesów?
Zawsze myślałem, że wybiera się najkorzystniejszą ofertę. Może w tym wypadku będzie precedens, na pewno nie korzystny dla spółdzielców.

_________________
kosa
Mateusz10 
   

Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Pią Maj 22, 2009 14:55
Posty: 111
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 15:53    Temat postu: Re: Co dalej z GULDENEM?

kossa napisał:
Cytat:
Ciemnogród żabka

19.05.10, 00:15:54
Przeczytałam i usłyszałam wiele komentarzy na ten temat. I doszłam do wniosku, że tak naprawdę o interesy spółdzielców dba Prezes Spółdzielni.
W końcu GULDEN miał szansę podpisania korzystnej umowy ale nie chciał, a teraz gdy trafił się najemca który chce dać 2x więcej, to nagle Zarząd działa na szkodę. Nie! To GULDEN zaprzepaścił szansę i nie dajmy się ogłupić tym którzy twierdzą inaczej. Dlaczego ja mam bronić interesów kupców, a nie swoich.
Czy już naprawdę jesteśmy takimi oszołomami żeby tego nie zauważyć.
Spółdzielcy!!! Zacznijcie MYŚLEĆ.


Taki tekst przeczytałem na innych forach i się pytam. Czyim pracownikiem jest prezes spółdzielni? Naszym? Czy guldena?

Karol95 może ty w guldenie masz jakiś boks, że tak żarliwie bronisz ich interesów?
Zawsze myślałem, że wybiera się najkorzystniejszą ofertę. Może w tym wypadku będzie precedens, na pewno nie korzystny dla spółdzielców.


Nie wiem ilu członków Sp-ni jest członkami Stowarzyszenia Gulden, może pięciu, może dziesięciu. Wiem jednak, że niektórzy , wcale nie mieszkańcy Żabianki ( np. ten z kantoru walutowego) posiadają po trzy boksy i podnajmują je za cenę trzykrotnie wyższą niz płacą do Sp-ni.
Fajny interes kosztem członków Sp-ni. Tacy właśnie najgłośniej krzyczą.
Wcale się nie dziwię . Może mu sią ten układ pogmatwać. Dzisiaj nie kiwając palcem pobiera haracz 2 do 3 tysiączków.
Ogłupili ludzi i drą gęby, zapominając, że sami są sobie winni.
karol95
Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Sty 09, 2007 13:46
Posty: 254

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 21:32    Temat postu: mate-usz!!

Mateusz10 napisał:
kossa napisał:
Cytat:
Ciemnogród żabka

19.05.10, 00:15:54
Przeczytałam i usłyszałam wiele komentarzy na ten temat. I doszłam do wniosku, że tak naprawdę o interesy spółdzielców dba Prezes Spółdzielni.
W końcu GULDEN miał szansę podpisania korzystnej umowy ale nie chciał, a teraz gdy trafił się najemca który chce dać 2x więcej, to nagle Zarząd działa na szkodę. Nie! To GULDEN zaprzepaścił szansę i nie dajmy się ogłupić tym którzy twierdzą inaczej. Dlaczego ja mam bronić interesów kupców, a nie swoich.
Czy już naprawdę jesteśmy takimi oszołomami żeby tego nie zauważyć.
Spółdzielcy!!! Zacznijcie MYŚLEĆ.


Taki tekst przeczytałem na innych forach i się pytam. Czyim pracownikiem jest prezes spółdzielni? Naszym? Czy guldena?

Karol95 może ty w guldenie masz jakiś boks, że tak żarliwie bronisz ich interesów?
Zawsze myślałem, że wybiera się najkorzystniejszą ofertę. Może w tym wypadku będzie precedens, na pewno nie korzystny dla spółdzielców.


Nie wiem ilu członków Sp-ni jest członkami Stowarzyszenia Gulden, może pięciu, może dziesięciu. Wiem jednak, że niektórzy , wcale nie mieszkańcy Żabianki ( np. ten z kantoru walutowego) posiadają po trzy boksy i podnajmują je za cenę trzykrotnie wyższą niz płacą do Sp-ni.
Fajny interes kosztem członków Sp-ni. Tacy właśnie najgłośniej krzyczą.
Wcale się nie dziwię . Może mu sią ten układ pogmatwać. Dzisiaj nie kiwając palcem pobiera haracz 2 do 3 tysiączków.
Ogłupili ludzi i drą gęby, zapominając, że sami są sobie winni.

Masz złe słuchy,bo od zająca.Wąchasz i nic nie możesz wywąchać. Tak mam kilka boksów,(uważaj nie które dam Tobie) za które płacę ciężkie pieniądze.Kupuję samochody za zarobione pieniądze. Ale,nasi władcy jak sępy krążą nad każdym centmetrem, który można zabrać do swoich kieszeni. ONI nie dbają o sprawy nasze,członków spółdzielni,tylko w naszym imieniu wykonują zbrodnicze cele dla tej spółdzielni co ich żywi. Stąd mają nowe samochody,limuzyny,po dwie bryki,dache,ale wszystko na inne nazwiska.Również mieszkania wykupione za psie pieniądze. Kupik ma nową skode haha.Drugi ww i audi 6. I jeszcze im mało?Panowie rozpuściliście się jak dziadowskie psy. Nie psy,/to miłe zwierzęta/ biche. I teraz ustawiony przetarg może się zawalić.A moż i będzie kłopot bo już kasy nie ma. Narodzie Żabianki, "suwerenie" jej własności należy powstać z kolan,nie patrzyć na urazy,zażądać swoich praw,zmienić te szemrane towarzystwo,zarząd i radę.Nadać im właściwe tytuły,"zarząców nieruchomościami,którymi właścicielami jesteśmy MY CZŁONKOWIE TEJ SPÓŁDZIELN.Nie przebierańcy , uzurpatorzyi kryminaliści jak ONI. Powstańcie i zwalcie to towarzystwo. Dlaczego Zarząd namówił nas do zdjęcia plakatów?Dlaczego obiecuje nam spełnienie naszych żądań?Dlaczego prosi by w okresie Walneg Zgromadzenia nie występować przeciwko zarządowi i radzie.Bo się boją!! BRONIĄ SWOJEJ DUPY! Po Walnym przystąpią do finalizowania tego zaco pobrali.... i dali słowo....Czyli unicestwienia GULDENA. Kwasny Zdziwiony
Leo 
   

VIP


Dołączył: Pon Mar 21, 2005 22:44
Posty: 1204
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 9:49    Temat postu: Re: Co dalej z GULDENEM?

karolku95, znowu ci się pokićkało.

Cytat:
Dlaczego prosi by w okresie Walneg Zgromadzenia nie występować przeciwko zarządowi i radzie.Bo się boją!! BRONIĄ SWOJEJ DUPY! Po Walnym przystąpią do finalizowania tego zaco pobrali.... i dali słowo....Czyli unicestwienia GULDENA.


To kupcy guldena wystąpili na walnym zgromadzeniu członków spółdzielni cz. I z wnioskiem by nie nagłaśniać sprawy guldena.

Ciekawe dlaczego?

_________________
radny "bezradny"
Strong 
   

Nowy na forum


Wiek: 51
Dołączył: Pią Maj 21, 2010 13:04
Posty: 4
Skąd: Reda

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 13:23    Temat postu: Re: Co dalej z GULDENEM?

Mateusz10 napisał:
Nie wiem ilu członków Sp-ni jest członkami Stowarzyszenia Gulden, może pięciu, może dziesięciu. Wiem jednak, że niektórzy , wcale nie mieszkańcy Żabianki ( np. ten z kantoru walutowego) posiadają po trzy boksy i podnajmują je za cenę trzykrotnie wyższą niz płacą do Sp-ni.
Fajny interes kosztem członków Sp-ni. Tacy właśnie najgłośniej krzyczą.
Wcale się nie dziwię . Może mu sią ten układ pogmatwać. Dzisiaj nie kiwając palcem pobiera haracz 2 do 3 tysiączków.
Ogłupili ludzi i drą gęby, zapominając, że sami są sobie winni.


Zakłamany Mateuszu....
Zalogowałem się tu gdyż doniesiono mi że takie wirtualne anonimy jak Ty rozpowszechniają nie tylko NIEPRAWDZIWE informacje ale także sieją niezdrowy ferment w jakże ważnej i poważnej sprawie.
Na temat samego konfliktu pomiędzy Spółdzielnią a Stowarzyszeniem pisał nie będę gdyż sensu nie ma pisać prawdę bo zawsze znają się oponęci o wężowych językach, którzy zza rogu, po ciemku będą krzyczeć co im ślina na język przyniesie.

A więc Mateuszku, anonimowy kłamczuszku....
Nazywam się Lubomir Libacki i jestem podnajemcą trzech boksów na terenie Hali Gulden za które płacę prawie 4 tysiące złotych!
Nie posiadam innych boksów i nie podnajmuję nikomu zadnego z nich.
Zresztą nie ma w Stowarzyszeniu nikogo kto podnajmowałby boks komukolwiek zarabiając choćby 1 grosz w takiej formie.
Czy to jasne????
Twoje informacje są wyssane z jednej z Twoich własnych kończyn. Innego źródła mieć nie możesz.

Co do gęby....Chętnie zobaczę Twoją gębę bo skoro piszesz o mojej to pewnie ją już widziałeś.
Zapraszam zatem do Hali na przedyskutowanie każdego tematu jaki Cię trapi i z powodu jakiego dostajesz obłędu siejąc ferment smrodliwy z Twej wyobraźni.
Domyślam się jednak że się nie pojawisz bo odwaga i honor to domena prawdziwych mężczyzn a Ty chyba się do takich nie zaliczasz.
Ale przekonaj mnie że się mylę i stań na przeciwko mojej gęby....

Zatem mam nadzieję do zobaczenia.....
kossa 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Gru 30, 2006 14:05
Posty: 170
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 13:41    Temat postu: Re: Co dalej z GULDENEM?

Leo napisał:
karolku95, znowu ci się pokićkało.

Cytat:
Dlaczego prosi by w okresie Walneg Zgromadzenia nie występować przeciwko zarządowi i radzie.Bo się boją!! BRONIĄ SWOJEJ DUPY! Po Walnym przystąpią do finalizowania tego zaco pobrali.... i dali słowo....Czyli unicestwienia GULDENA.


To kupcy guldena wystąpili na walnym zgromadzeniu członków spółdzielni cz. I z wnioskiem by nie nagłaśniać sprawy guldena.

Ciekawe dlaczego?


Dlaczego temat guldena nie ma być poruszany na walnych zebraniach/
Właśnie powinien być poruszony. W końcu członkowie powinni poznać szczegóły, a kto ma je przedstawić jak nie zarząd i rada nadzorcza.
Poinformowanie o sprawie jest obowiązkiem rady nadzorczej i zarządu spółdzielni !!!

_________________
kosa
Magda85 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Pon Cze 15, 2009 16:53
Posty: 37
Skąd: Zabianka

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 16:20    Temat postu: Re: Co dalej z GULDENEM?

kossa napisał:
Leo napisał:
karolku95, znowu ci się pokićkało.

Cytat:
Dlaczego prosi by w okresie Walneg Zgromadzenia nie występować przeciwko zarządowi i radzie.Bo się boją!! BRONIĄ SWOJEJ DUPY! Po Walnym przystąpią do finalizowania tego zaco pobrali.... i dali słowo....Czyli unicestwienia GULDENA.


To kupcy guldena wystąpili na walnym zgromadzeniu członków spółdzielni cz. I z wnioskiem by nie nagłaśniać sprawy guldena.

Ciekawe dlaczego?


Dlaczego temat guldena nie ma być poruszany na walnych zebraniach/
Właśnie powinien być poruszony. W końcu członkowie powinni poznać szczegóły, a kto ma je przedstawić jak nie zarząd i rada nadzorcza.
Poinformowanie o sprawie jest obowiązkiem rady nadzorczej i zarządu spółdzielni !!!


Słyszałam na własne uszy, jak dwie panie ze Stowarzyszenia Gulden zwracały się do uczestników walnego Zgromadzenia, aby nie "wałkować" tematu Guldena, gdyż kupcy świadomi własnych błędów, doszli do porozumienia z Zarządem Sp-ni i każde jątrzenie w tej sprawie, może zepsuć sprzyjający klimat rozmów na które są umówieni z Zarządem.
Widać, że można rozmawiać a w konsekwencji porozumieć się .
Sprawa dla kupców jest tak ważna, że "wilczą przysługą" byłoby wtrącać się w tę dyskusję, babrając tę dyskusję demagogią i populizmem, jaki jest możliwy, gdy zaczną koło tego "chodzić" tacy jak , przykro mi to mówić, nijaki karol95 - przygłup pierwszej klasy.
Zostawmy to zainteresowanym stronom. Zgadzam się z "Kossą" że na Walnym o tym można spokojnie rzecz przedstawiając, poinformować spóldzielców o meritum sprawy. Funkcjonowanie Guldena jest dla nas wszystkich istotne !
Pozdrawiam zdrowo myślących.
Uprzedzając ujadanie karola95 mówię mu ... daj sobie ośle siana .
karol95
Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Sty 09, 2007 13:46
Posty: 254

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 20:57    Temat postu: bububu

Magda85 napisał:
kossa napisał:
Leo napisał:
karolku95, znowu ci się pokićkało.

Cytat:
Dlaczego prosi by w okresie Walneg Zgromadzenia nie występować przeciwko zarządowi i radzie.Bo się boją!! BRONIĄ SWOJEJ DUPY! Po Walnym przystąpią do finalizowania tego zaco pobrali.... i dali słowo....Czyli unicestwienia GULDENA.


To kupcy guldena wystąpili na walnym zgromadzeniu członków spółdzielni cz. I z wnioskiem by nie nagłaśniać sprawy guldena.

Ciekawe dlaczego?


Dlaczego temat guldena nie ma być poruszany na walnych zebraniach/
Właśnie powinien być poruszony. W końcu członkowie powinni poznać szczegóły, a kto ma je przedstawić jak nie zarząd i rada nadzorcza.
Poinformowanie o sprawie jest obowiązkiem rady nadzorczej i zarządu spółdzielni !!!


Słyszałam na własne uszy, jak dwie panie ze Stowarzyszenia Gulden zwracały się do uczestników walnego Zgromadzenia, aby nie "wałkować" tematu Guldena, gdyż kupcy świadomi własnych błędów, doszli do porozumienia z Zarządem Sp-ni i każde jątrzenie w tej sprawie, może zepsuć sprzyjający klimat rozmów na które są umówieni z Zarządem.
Widać, że można rozmawiać a w konsekwencji porozumieć się .
Sprawa dla kupców jest tak ważna, że "wilczą przysługą" byłoby wtrącać się w tę dyskusję, babrając tę dyskusję demagogią i populizmem, jaki jest możliwy, gdy zaczną koło tego "chodzić" tacy jak , przykro mi to mówić, nijaki karol95 - przygłup pierwszej klasy.
Zostawmy to zainteresowanym stronom. Zgadzam się z "Kossą" że na Walnym o tym można spokojnie rzecz przedstawiając, poinformować spóldzielców o meritum sprawy. Funkcjonowanie Guldena jest dla nas wszystkich istotne !
Pozdrawiam zdrowo myślących.
Uprzedzając ujadanie karola95 mówię mu ... daj sobie ośle siana .

No i jest jak jest! Kanalie się odezwały!Wy i podobni co czyhacie w tych spotach na wyczekiwanie,poznanie innych poglądów i toku myślenia w sprawach istonych mogących zaszkodzić waszemu interesu ,po to by zaatakować tych co domagają się swoich praw. Kto nie wierzy, niech cofnie się do dawniejszych dyskusji.Jednym nakazują jeść siano,pogarda dla prawdy,ponieważ uważają,że członkowie naszej spółdzielni są tak zacofani,że nie poznają,lub zapomnieli sposobu działania tej wrednej bandy żądnych władzy.Wilczą przysługą to głosy w tym stylu, który reprezentujecie,Wy paskudy tej Spółdzielni.Mieszkańcy członkowie już się przekonali na sposobie Waszego działania.Temat ataku taki sam, nie zmienny od lat,chęć panowania,kierowniczenia, czucia się wodzem stada, została. Szkoda petrwskiego,ma dobry łeb,ale nie wyrobi kasy dla Was wszyskich chętnych profitów,zadość uczynienia,waszej zachłanności,ze sprężyną rozwierającą waszą kieszeń, w celu zaspokojenia swoich i wszych zachytrych marzeń. Na wasze rodziny, które sprzedają u nas swoje buble za poparciem mamy,taty,wujka kupidury,spadną już gromy,nie pomoże likwidacja firm, przepisanie biznesu,mieszkania,intercyza.Myslicie,że macie do czynienia z członkami którzy mają własne mieszkania i są już zadowolnieni,szczęśliwi.Dadzą wam spokój, "złodzieją"? Pomyłka. Nie będą interesowali się tym co wyprawiacie i dzieje się z lokalami użytkowymi? Głupota.W lokalach użytkowych jest nasz majątek członków Spółdzielni,ukryty przez was w tych lokalach i robiący pinę w celu ukrycia podstępnych działań Kupiduraka .Dlatego PETROWSKI,JABŁOŃSKI,WIKLIŃSKA,kręcą na wszelkie możliwe sposoby,by móc zastać uwłaszczonymi na tych włościach które stwarza peterka. Arogant i władca, straszy najemców Guldena w sposób, który odbije się mu czkawką. Panie Petrowski,powiedz pan prawdę, kto namawia Pana do tego . Może sorbończyk? Ta kanalia, będzie zgubą w karierze dla pana już zakańczanej w tej sprawie. Ma Pan do niego przypisaną wdzięczność,za przywrócenie do władzy,którą zarazem on Panu odbiera. Wczoraj na Walnym Zgromadzeniu.Ten człowiek zakochany arkanach władzy swoim wystąpieniem skreślił Pana Prezesa z ołtarza władzy.Pytania kierowane do Pana,/prezesa zarządu/,na które miałeść Waść odpowiadać,pozbawił tego przywileju Pana kumpel, Kupidura.To co miałeś chłopcze powiedzieć, w imieniu tego nieodpowiedzialnego zarządu,wybielał i na swój sposób odpowiadał ANDRIU ,geodeta.Co masz Pan do powiedzenia.?Ogon skulić i do domu.Weź się chłopie za swoje spodnie,któte opadają.Porzuć Kupiduraka i policz co już masz.STARCZY.BASTA.DO DOMU.DO RODZINY,NIE WYPIERAĆ SIĘ JEJ. A BRONIĆ TO CO MASZ,BO NADCHODZI KONIEC.WOJNA SIĘ KOŃCZY KTO STRACI NAJWIĘCEJ??Chytry może być lis,ale gdy ucieka,gryzie,szarpie się i mówi ja się nie boję! i uwielbia ucieczkę.RADZIMY TOBIE CZŁEKU ,DLA DOBRA SPRAWY TO SAMO.PORA I CZAS!!BĘDZIE GORZEJ!
Anna1980 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Cze 08, 2009 9:24
Posty: 42
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 11:55    Temat postu: Diagnoza

Każdy psycholog i psychiatra zachowania karola zakwalifikowałby jako zespół paranoiczno-obsesyjny.
Nie wiem jak temu nieborakowi żyje się z samym sobą?
Zapewne , gdy zobaczy swoje odbicie w lustrze , wyzywa siebie samego od złodziei.
Ktoś temu nieborakowi musiał w dzieciństwie zrobić wielką krzywdę i taraz musi biedak odreagować.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama